Barbie Nails – HIT tego lata!

Najgorętszy hit tego lata czyli Barbie Nails. Paznokcie, które ujmują słodkością i dają możliwość powrotu do beztroskiego dzieciństwa. Podstawowym kolorem wykorzystywanym w stylizacjach „Barbie” jest oczywiście róż pod wieloma postaciami.

Barbie Nails – róż, perły i brokat

Barbie nails to nie tylko róż czy fiolet ale również wszelkiego rodzaju mieniące się dodatki, które pozwalają na przeniesienie się do cukierkowego Barbie Landu. Skąd pomysł na Barbie Nails? Do powstania tego trendu paznokciowego przyczyniła się Premiera filmu „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem, który okazał się ogromnym sukcesem.

Barbie Nails
Instagram: kamila_zpazurem

Inspiracje na paznokcie Barbie Nails

Jeśli szukasz pomysłu na Barbie Nails to koniecznie zajrzyj do naszej galerii poniżej. Przygotowaliśmy kilka fantastycznych inspiracji na te cukierkowe paznokcie.

Barbie Nails
Instagram: Puro.nails
Barbie Nails
Instagram: strawberriescherriez
Barbie Nails
Instagram: agnieszka_beauty_artist

Do wykonania manicure w stylu Barbie zaopatrz się w różowy i fioletowy lakier hybrydowy. Im bardziej słodki odcień tym lepiej. Kolory te możesz dowolnie ze sobą łączyć oraz zestawiać z bazowymi barwami hybryd. Dla uzyskania maksymalnie cukierkowego efektu dodaj do swojej stylizacji cyrkonie i brokat. Efekt na pewno Cię zaskoczy!

różowe paznokcie
Instagram: sandra_zielinska_
Instagram: Paula.nailsart

Wyszukiwarka inspiracji

Nie trać czasu i zajrzyj do naszej wyszukiwarki inspiracji, żeby odnaleźć wszystkie zdjęcia, które znalazły się w naszych wcześniejszych Artykułach. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz swoją ulubioną stylizację paznokci. Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu.

Instagram 

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie na walentynki

 

Zdjęcie główne: Instagram: Puro.nails