Kody i kupony rabatowe

Czym są, co dają kody i kupony rabatowe?

Kody i kupony rabatowe to specjalne zniżki/promocje lub kupony rabatowe pozwalające na zakup produktu w sklepie internetowym z określonym benefitem. Przed zakupem warto jest zawsze poszukać w Internecie promocji, ponieważ łatwo jest przegapić okazję. Rabaty zazwyczaj pokrywają się ze szczególnymi okazjami takimi jak Walentynki, dzień Mamy, czy Święta Bożego Narodzenia. Częstą praktyką jest również rabat za zapis do Newslettera w postaci jednorazowej zniżki na kolejne zamówienie (często w określonym czasie np. w ciągu 30dni) lub darmowa dostawa.

Na stronie sklepu często możemy również spotkać się z programem lojalnościowym dla stałych klientów. Programy lojalnościowe najczęściej polegają na gromadzeniu punktów na koncie klienta, zdobywanych za określoną kwotę zrealizowanego zamówienia. Zebrane punkty w przyszłości można zamienić na rabat, darmową dostawę lub gadżet.

Co zyskujesz?

Dla konsumenta wykorzystanie kodu rabatowego niesie ze sobą same korzyści! Zatem posiadając kody i kupony rabatowe/ kod promocyjny możesz zaoszczędzić podczas zakupu produktu/ów lub na przesyłce, w zależności od tego jaki kod rabatowy posiadasz.

Jakie są rodzaje kodów rabatowych?

  • określona kwota zniżki (np. 20 zł w stosunku do pierwotnej ceny produktu/zamówienia)
  • darmowa dostawa (sklep pokrywa koszty przesyłki)
  • rabat procentowy (np, 5% zniżki w stosunku do pierwotnej ceny produktu/zamówienia)
  • gratis (np. sklep internetowy dodaje do zamówienia prezent/gadżet)

Aktualne kody rabatowe:

Kod rabatowy Gabriellenails.pl:

PURO17FA

Wpisując kod rabatowy podczas składania zamówienia w sklepie internetowym www.gabriellenails.pl otrzymasz 10% zniżki na lakiery hybrydowe, topy i bazy Charbonne

Kod rabatowy Cuccio :

PURO

Wpisując kod rabatowy podczas składania zamówienia w sklepie internetowym www.cuccio.pl otrzymasz 13% zniżki

Kod rabatowy Black Pearl:

PURONAILS

Wpisując kod rabatowy podczas składania zamówienia w sklepie internetowym bpnails.pl otrzymasz 10% zniżki

 

Zainspiruj się!

www.polskiepaznokcie.pl