Białe paznokcie hybrydowe – pomysły, inspiracje

Modne propozycje na białe paznokcie hybrydowe. Wolisz błyszczące czy matowe? Krótkie czy długie? Zobacz i zainspiruj się!

Białe paznokcie hybrydowe

Biel to podstawowy kolor, który zdecydowanie powinien zagościć w Twojej kolekcji lakierów hybrydowych. To uniwersalna barwa, która pozwoli Ci stworzyć delikatny, jasny manicure, a także posłuży jako idealne tło do zdobień. Biały lakier hybrydowy możesz pokryć topem błyszczącym no wipe, jak również topem matowym, aby uzyskać rewelacyjny efekt. Decydując się na biały manicure, warto jest zwrócić uwagę na konsystencję użytego lakieru, jego pigmentację i pędzelek. Staraj się nakładać cienkie warstwy produktu na płytkę paznokcia, aby uniknąć smug czy marszczeń podczas procesu wysychania. Zawsze bezpieczniej jest nałożyć dwie cienkie warstwy lakieru niż jedną solidną, która nie zawsze dobrze się utwardza, co z kolei przekłada się na mniejszą trwałość stylizacji.

white nails
flawlessnailstudioandtraining

Warto jest przetestować produkty kilku producentów, aby na końcu wybrać dla siebie ten idealny biały lakier hybrydowy.

Pomysły na białe paznokcie hybrydowe

Biel można nosić na wiele sposobów, ponieważ ten kolor pasuje praktycznie do wszystkiego. Możesz pokryć nim wszystkie paznokcie lub wykorzystać jako dodatek do stylizacji. Starannie wykonane białe paznokcie hybrydowe będą przykuwać wzrok i pięknie zdobić kobiece dłonie.

paznokcie białe
tellanails

Inspiracje na białe paznokcie hybrydowe

Jeśli szukasz pomysłu na delikatny, jasny manicure, to matowe białe paznokcie będą dla Ciebie idealnym wyborem. Obejrzyj nasze propozycje zebrane z Instagrama:

#1
jednokolorowe paznokcie białe matowe
minimani_klaudia
#2
jasne paznokcie
minimani_klaudia
#3
white nails
mia_nails_room

Białe paznokcie z delikatnym zdobieniem

Biały manicure możesz urozmaicić na wiele sposobów. Dodanie niewielkich zdobień, złotych akcentów lub brokatu całkowicie odmieni Twoją stylizację.

#4
paznokcie białe ze złotym
lanea_nailart
#5
białe paznokcie hybrydowe
lanea_nailart
#6
paznokcie białe
marvelousxnails
#7
manicure biały
kasia_mojahybryda
#8
pazurki z piórkiem
kristyl_agnieszka_szewczyk
#9
marmurki
nailsbypaulin

Instagram polskiepaznokcie

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie październik

Źródła: Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/minimani_klaudia/