Hybrydy na jesień – przegląd nowości

Przegląd najnowszych kolekcji lakierów hybrydowych, które niedawno pojawiły się na rynku kosmetycznym! Modne hybrydy na jesień 2021r. Sprawdź, które kolory są teraz na topie.

Jesień to przepiękna i malownicza pora roku, która potrafi zainspirować. W tym artykule prezentujemy najmodniejsze kolory lakierów hybrydowych tego sezonu, które pozwolą Ci wyczarować prawdziwy jesienny manicure.

Hybrydy na Jesień

Nowa jesienna kolekcja hybrydowa Charbonne

To dziewięć cudownych odcieni, które idealnie wpisują się w jesienny klimat. Najnowsze hybrydy na jesień Charbonne mają numery od 214 do 222. Wśród nich znajdziesz również trzy kolory z drobinkami (219, 220, 221), które pięknie się mienią w blasku jesiennego słońca.

hybrydy na jesień
zdjęcie własne
jesienne paznokcie Charbonne
zdjęcie własne

Cała kolekcja prezentuje się obłędnie! Lakiery hybrydowe marki Charbonne to lakierożele, więc przy ich użyciu z łatwością wykonasz również jesienne zdobienia paznokci.

Hybrydy na jesień 2021
Paula.nailsart

Kliknij w obrazek, aby powiększyć zdjęcie. 

hybrydy na jesień 2021

paznokcie jesień zima 2021

paznokcie jesień 2021

Kolekcja Fall Melody Cosmetics Zone

Przepiękna jesienna kompozycja różu i szarości. Fall Melody to nowa kolekcja Cosmetics Zone, w której znajdziesz pięć niesamowitych odcieni lakierów hybrydowych o numerach od 539 do 543. Te kolory pozwolą Ci stworzyć delikatny jesienny manicure, który będzie pasował na każdą okazję.

hybrydy na jesień

Odcienie świetnie prezentują się w błysku i w macie. Aby urozmaicić stylizację paznokci, możesz użyć pozłotko, które niedawno pojawiło się w ofercie tej firmy i jest dostępne w kilku kolorach.

hybrydy na jesień 2021
paula.nailsart
paznokcie na jesień
paula.nailsart
Jesienna kolekcja Fall Melody
Modne hybrydy na jesień Cosmetics Zone

Zobacz również-> Czerwone paznokcie inspiracje Jesień Zima 2021 <-

paznokcie inspiracje jesień 2021
paula.nailsart

kod rabatowy słowianka polskiepaznokcie10

Jaki jest Twój ulubiony jesienny kolor?

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, nie zapomnij oznaczyć naszego profilu na Instagramie @polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie inspiracje jesień zima 2021

Współpraca reklamowa Gabriellenails,pl