Paznokcie Styczeń – najmodniejszy manicure

Sprawdź które stylizacje paznokci cieszyły się największą popularnością w styczniu. Paznokcie Styczeń – inspiracje, wzory pomysły.

Modne zimowe paznokcie styczeń

Styczeń to miesiąc, w którym nadal królują zimowe stylizacji paznokci. W tym sezonie przeważały jasne odcienie hybryd takie jak beż czy pudrowy róż. Pod koniec miesiąca na paznokciach zaczęły pojawiać się słodkie walentynkowe propozycje, które obfitowały w serduszka i miłosne zdobienia. Srebrne i złote brokatowe akcenty również były często wybierane przez klientki jak to na okres zimowy przystało. Wraz z końcem zimy powoli będziemy już wkraczać w długo oczekiwane wiosenne stylizacje paznokci.

Sprawdź również -> Najmodniejsze stylizacje Grudnia 2021 <-

Top 10 najpopularniejszych stylizacji z naszego Instagrama – Paznokcie Styczeń 

Sprawdź w galerii poniżej, które stylizacje paznokci zyskały największą popularność na naszym Instagramie! Paznokcie styczeń czyli najmodniejsze wzory i pomysły naszych obserwatorek.

Galeria najpopularniejsze paznokcie Grudzień 2021, stylizacje paznokci, które uzyskały największą liczbę polubień na Instagramie @polskiepaznokcie. 

#1
paznokcie styczeń
puro.nails
#2
Paznokcie na walentynki
Puro.nails
#3
paznokcie styczeń
nailsbypaulin
#4
paznokcie styczeń różowe
nailssbykate
#5
walentynkowe różowe
Magdalena Wójtowicz Czop
#6
krótkie paznokcie
nailsbypaulin
#7
walentynkowe zdobienia paznokci
paula.nailsart
#8
Paznokcie na walentynki
Paula.nailsart; Charbonne 154
#9
walentynkowe paznokcie
klamaja
#10
zielone paznokcie
pazybohomazy

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie październik