Renifer na paznokciach – modne zimowe zdobienie

Zimowe paznokcie z reniferem cieszą się ogromną popularnością każdego roku, a w szczególności w okresie świątecznym. Sprawdź jak łatwo możesz wykonać zdobienie renifer na paznokciach.

Dlaczego renifer na paznokciach jest taki popularny?

Renifery to wspaniałe zwierzęta mieszkające na północy, które mogą się poszczycić przepięknym porożem. Z reguły renifery kojarzą się nam ze Świętami Bożego Narodzenia i Świętym Mikołajem, dlatego wzbudzają w nas same pozytywne emocje. Doskonale wszystkim znany i lubiany Rudolf – czerwononosy renifer, to sympatyczny bohater opowieści świątecznej, która rozpowszechniona jest niemal na całym świecie. Zatem ten niezwykły świąteczno-reniferowy klimat warto jest również przenieść na paznokcie.

Zobacz tylko jak uroczy może być manicure z reniferem. 

renifer na paznokciach
puro.nails

Prosty renifer na paznokciach

Wzorki na paznokcie

Nie musisz tworzyć skomplikowanych wzorów i obrazów, aby wykonać renifera. Wystarczy, że namalujesz na paznokciu kilka typowych dla tego zwierzęcia elementów, takich jak: nos, oczy i poroże.

renifer na paznokciach
puro.nails

Renifer na paznokciach krok po kroku

Sprawdź jak zrobić renifera na paznokciach.

Przygotuj swoje paznokcie jak do każdej stylizacji, nałóż bazę i wybrany przez siebie lakier hybrydowy. Przydadzą się również żele lub farbki do zdobień, także te z dodatkiem brokatu. Do wykonania zdobienia możesz wybrać także gęsty lakier hybrydowy. Jeśli będziesz korzystać z produktu do zdobień, który nie wymaga już pokrycia Topem, to przed wykonaniem wzoru pokryj utwardzony lakier hybrydowy Topem Matowym. Na tak przygotowanej powierzchni, po utwardzeniu produktu, możesz zacząć tworzyć. Do wykonania zdobienia paznokcie z reniferem możesz również wykorzystać różnego rodzaju ozdoby, pyłki i brokaty. 

Obejrzyj poniższy film z Instagrama, renifer na paznokciach krok po kroku, wykonanie puro.nails

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NAIL IT daily! 🥇 (@puro.nails)

Zobacz również -> modne inspiracje na świąteczne paznokcie

Modne inspiracje – renifer na paznokciach

paznokcie renifer
paznokciewkolorzemarzen
Zimowe zdobienie paznokci
Pomalowanypazur
Białe zimowe paznokcie
Magdalena_wojcik82
renifer na paznokciach
magnetic.look 

Sprawdź również -> kody i kupony rabatowe <-

Pomysły na świąteczne paznokcie z reniferem

Paznokcie z reniferem
nailsby_jukus

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez nailz (@paula.nailsart)

Raindeer nails
Zoykanails_

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

polskiepaznokcie