Klasyczne lakiery do paznokci, jak wydłużyć ich trwałość?

Klasyczny manicure jest świetną alternatywą dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą używać lakierów hybrydowych. Dlatego jeśli marzysz o pięknych paznokciach bez utwardzania stylizacji w lampie UV/LED, postaw na tradycyjne lakiery do paznokci.

Lakiery do paznokci są nam doskonale znane od dziesiątek lat. Pierwsze próby malowania paznokci odkryto już w starożytności, jednak lakiery w formie jaką znamy obecnie, pojawiły się na początku XX wieku. Na przestrzeni lat wiele firm zaczęło oferować tego typu produkty, a technologia i trwałość lakierów cały czas była i nadal jest udoskonalana. Aktualnie mamy na rynku bardzo szeroki wybór lakierów klasycznych. Produkty te są ogólnodostępne, znajdziesz je w kioskach, marketach i niemal w każdej drogerii.

tradycyjne lakiery do paznokci
paula.nailsart

Tradycyjne lakiery do paznokci

Podstawową różnicą w stosunku do lakierów hybrydowych jest to, że tradycyjne lakiery do paznokci wysychają na powietrzu i nie trzeba ich utwardzać w lampie UV/LED. Stylizację wykonasz w kilka chwil i nie będziesz potrzebować  profesjonalnego sprzętu. Do usunięcia lakieru użyj zwykły zmywacz do paznokci (najlepiej bez acetonu, ponieważ osłabia on naturalną płytkę paznokcia).

Przed aplikacją, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu powierzchni paznokcia, aby cieszyć się swoją stylizacją przez dłuższy czas. Jeśli jednak wybrany kolor Ci się znudzi, możesz go szybko i łatwo usunąć. Proste, prawda?

tradycyjne lakiery do paznokci
zdjęcie własne

Zaopatrz się również w produkty pomocnicze, czyli dedykowaną bazę i top. Baza będzie stanowiła idealne podłoże pod manicure oraz wzmocni płytkę paznokcia, a Top odpowiednio nabłyszczy stylizację i przede wszystkim wydłuży jej trwałość.

zdjęcie własne

W ofercie Cosmetics Zone dostępna jest linia takich lakierów klasycznych, które są odpowiednikami najpopularniejszych lakierów hybrydowych tej firmy. Bez wątpienia znajdziesz wśród nich swój ulubiony odcień.

tradycyjne lakiery do paznokci
zdjęcie własne
klasyczne lakiery do paznokci
zdjęcie własne

Color Lacquer to lakiery tradycyjne, które utrzymują się na paznokciach do siedmiu dni. Trwałość i piękny połysk stylizacji uzyskasz przy pomocy Extreme Top Gel.

lakiery tradycyjne
zdjęcie własne
Inspiracje

W galerii poniżej prezentujemy stylizacje, które zostały wykonane lakierami klasycznymi. Zobacz i sprawdź sama, że zdobienia też są możliwe!

aboutallandnothing.nails
klasyczne lakiery do paznokci
aboutallandnothing.nails

Zobacz tylko jaki piękny efekt końcowy.

klasyczne lakiery
aboutallandnothing.nails

A ty jakie lakiery wolisz, klasyczne czy hybrydowe? Daj nam znać w komentarzu.

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, nie zapomnij oznaczyć naszego profilu na Instagramie @polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

lakiery do paznokci tradycyjne

Współpraca reklamowa Cosmetics Zone