Liście na paznokciach, modne jesienne zdobienie

Motyw liści na paznokciach to hit jesieni! Kolorowe liście na paznokciach pięknie ozdobią każdą stylizację paznokci o tej porze roku. Sprawdź nasze inspiracje na to niezwykle modne jesienne zdobienie.

Kiedy najlepiej malować liście na paznokciach?

Paznokcie z listkami cieszą się dużą popularnością niemal przez cały rok, jednak w zależności od pory roku sposób ich malowania może się różnić. Wiosenne liście na paznokciach są drobne, rozkwitające i bardzo często towarzyszą im pąki lub wczesnowiosenne kwiaty. Latem motyw liści na paznokciach przybiera intensywniejsze, nasycone barwy zieleni i łączy się z równie kolorowymi kwiatami. Jesienne liście na paznokciach to także odzwierciedlenie tego co widzimy za oknem, a doskonale wiemy, że jesień to niezwykle malownicza pora roku.

jesienne liście na paznokciach
paula.nailsart

Motyw liści to świetny pomysł na modne jesienne zdobienie paznokci

Listki na paznokciach można wykonać na wiele sposobów, choć już ich najprostsza wersja potrafi być niebywale efektowna. I to właśnie z tego powodu to zdobienie jest tak bardzo modne i popularne. Jego namalowanie nie zajmuje wiele czasu, więc wizyta u stylistki paznokci nie przedłuża się. Jeśli posiadasz cienki pędzelek do zdobień, to motyw liści możesz również spróbować wykonać w domowym zaciszu.

Zobacz również ->Paznokcie kocie oko czyli Cat Eye Nails <-

Jesienne paznokcie z listkami – Inspiracje

liście na paznokciach pomarańczowe
ewiloving.nails
jesienne liście pazurki
asnlia_
paznokcie na jesień
mo.nailss_
modne paznokcie na jesień liście
pazurroksy_manicure
matowe paznokcie jesień 2021
puro.nails
paznokcie z listkami jesień
matrioshka_nails
paznokcie liście musztardowe paznokcie
paula.nailsart
czerwone paznokcie jesień zima
paula.nailsart

Zobacz również-> Czerwone paznokcie inspiracje Jesień Zima 2021 <-

Paznokcie liście klonu – inspiracje na jesienne zdobienia paznokci
paznokcie liście klonu
puro.nails

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

jesienne liście na paznokciach