Paznokcie kocie oko czyli Cat Eye Nails

Na czym polega efekt Cat Eye na paznokciach? Jak zrobić paznokcie kocie oko? Co jest potrzebne do uzyskania tego typu zdobienia? Wyjaśniamy.

Efekt kociego oka na paznokciach – Cat Eye Nails

To zjawiskowe, magiczne i modne zdobienie paznokci jest wbrew pozorom bardzo proste i możesz je wykonać dosłownie w kilka chwil. W czym tkwi sekret? Paznokcie kocie oko to nic innego jak efekt końcowy użycia dedykowanego lakieru hybrydowego z mikro-drobinkami, które reagują na magnes. Przykładając magnes do nieutwardzonego lakieru hybrydowego typu Cat Eye, możesz ułożyć opiłki w dowolny sposób. Jednym z najpopularniejszych sposobów układania metalicznego pyłu jest właśnie smuga przypominająca kocie oko.

efekt kociego oka na paznokciach
Paula.nailsart

Jak zrobić efekt kociego oka na paznokciach?

Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w lakier hybrydowy przeznaczony do tego typu zdobienia czyli lakier magnetyczny oraz magnes. Na rynku dostępne są różne warianty kolorystyczne tego typu lakierów, co pozwoli Ci uzyskać spektakularne, trójwymiarowe efekty w dowolnych odcieniach. W większości przypadków lakiery magnetyczne Cat Eye są transparentne, dlatego w celu otrzymania lepszego efektu nałóż na płytkę paznokcia kolor bazowy. Manicure hybrydowy z efektem kociego oka wygląda niezwykle efektownie na ciemnym podkładzie, ale decydując się na delikatniejszą, jasną wersję kociego oka, również możesz osiągnąć zniewalający efekt. To już tylko od Ciebie zależy jaki rezultat chcesz uzyskać.

paznokcie efekt kociego oka cat eye
Paula.nailsart, Charbonne Cat Eye Premium C09,C10

 

Zobacz również -> Czarne paznokcie pomysły, inspiracje, wzorki 2021 <-

Manicure Cat Eye krok po kroku

Po wcześniejszym przygotowaniu płytki paznokcia nałóż bazę hybrydową, a po utwardzeniu jej w lampie zaaplikuj wybrany kolor bazowy lub pierwszą warstwę lakieru hybrydowego typu CAT EYE. Kolejnym krokiem będzie ponowne nałożenie lakieru hybrydowego z mikro-drobinkami metalu bez utwardzania. Na odległość kilku milimetrów przyłóż magnes do płytki paznokcia i zobacz w jaki sposób będą przemieszczać się opiłki metalu. Jeśli uzyskany efekt będzie zadowalający – możesz włożyć dłoń do lampy UV/LED, a na końcu zabezpiecz swoją stylizację topem hybrydowym. Proste, prawda?

paznokcie kocie oko
Paula.nailsart, Charbonne Cat Eye Premium C09,C10

Efekt kociego oka na paznokciach – lakiery magnetyczne

To wielowymiarowy efekt, który sprawi, że Twój manicure stanie się wyjątkowy. Paznokcie z kocim okiem są modne i eleganckie, a przede wszystkim łatwe i szybkie do wykonania, dlatego możesz je również wykonać samodzielnie. Na rynku kosmetycznym znajdziesz bardzo szeroki wybór lakierów magnetycznych typu Cat Eye. Efekt kociego oka cieszy się największą popularnością w okresie jesienno-zimowym. Paznokcie z kocim okiem to także świetny wybór na Sylwestra. 

paznokcie kocie oko
samme_nails
kocie oko manicure
samme_nails
Paznokcie kocie oko
Puro.nails hybrydy Charbonne

Paznokcie kocie oko Inspiracje – Cat Eye Nails

Paznokcie kocie oko jasne

paznokcie kocie oko
monikagromkiewicz18

Paznokcie kocie oko ciemne

manicure cat eye kocie oko
inez.j_nails_lublin
kocie oko wzory
thelittlethingsbyania
paznokcie z kocim okiem zima
paula.nailsart

Zobacz również-> Czerwone paznokcie inspiracje Jesień Zima 2021 <-

Magnetyczne lakiery hybrydowe to łatwy sposób na trójwymiarowe jesienno-zimowe zdobienia
kocie oko wzory
puro.nails

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie kocie oko