Manicure na jesień w stonowanych kolorach

Jaki manicure na jesień wybrać? Sprawdź co się teraz nosi na paznokciach i dowiedz się, które kolory są teraz najmodniejsze.

Manicure na jesień w kilku słowach

O tej porze roku, do stylizacji paznokci najczęściej wybierane są stonowane kolory lakierów hybrydowych takie jak brązy, beże i ciepłe, głębokie odcienie czerwieni. Świetnie łączą się one z brokatowymi dodatkami w kolorze złota i srebra. Jeśli nie lubisz nudy to jesienne zdobienia w postaci listków, dyni czy lisów również świetnie się sprawdzą i będą dla Ciebie idealne.

brązowy manicure na jesień
vviki.mani

Ciepłe jesienne kolory możesz ze sobą łączyć

Wykonując jesienny manicure nie ograniczaj się tylko do jednego lakieru. Możesz stworzyć przepiękną stylizację zestawiając ze sobą różne odcienie hybryd. Baw się kolorami i zainspiruj się tym co widzisz za oknem.

manicure na jesień
paula.nailsart; Charbonne 196, 198, 199, 179

Inspiracje – manicure na jesień

Twoje jesienne paznokcie wcale nie musza być nudne. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji, które świetnie się sprawdzą o tej porze roku.

brązowe paznokcie
nailssbykate
manicure na jesień
ANNA SAWICKA zmalowana_ana
manicure jesień
baza Cosmetics Zone Celebrity Peach
lakier Cosmetics Zone kolor PST1
top Let’s Shine

Wyszukiwarka inspiracji 

Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób wyszukać inspiracje paznokci według określonych przez Ciebie filtrów.

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

manicure na jesień