Paznokcie listopad – modne stylizacje miesiąca

Sprawdź jakie paznokcie zyskały największą popularność na naszym Instagramie w minionym miesiącu. Modne paznokcie listopad 2021.

Modne jesienno-zimowe paznokcie Listopad

W Listopadzie na paznokciach zrobiło się już zdecydowanie chłodniej, a manicure powoli zaczął nawiązywać do zbliżającej się zimy i świąt Bożego Narodzenia. Choć na początku miesiąca jeszcze cieszyliśmy się jesiennymi zdobieniami, to z biegiem czasu na paznokciach pojawiły się modne w tym okresie srebrzyste akcenty i zimowe wzorki. Najczęściej wybierane kolory w minionym miesiącu to biel, szary, brąz, granatowy, a także jasny, pastelowy róż. Paznokcie Listopad obfitowały w takie wzorki jak kratka i śnieżynki, jak również zdobienia z reniferem, które zrobiły prawdziwą furorę wśród naszych obserwatorów.

Sprawdź również -> Renifer na paznokciach, modne zimowe zdobienie

Top 10 najpopularniejszych stylizacji z naszego Instagrama

W ubiegłym miesiącu bezkonkurencyjne okazały się stylizacje paznokci wykonane przez puro.nails.  Manicure dopracowany w każdym detalu oraz przepiękne zdjęcia jej autorstwa, skradły serca setkom tysięcy obserwatorów. Największą popularność zyskały zdobienia z reniferem, możemy więc uznać, że Listopad to zdecydowanie miesiąc renifera.

Galeria najpopularniejsze paznokcie Listopad 2021, stylizacje paznokci, które uzyskały największą liczbę polubień na Instagramie @polskiepaznokcie. 

#1

renifer na paznokciach
puro.nails

#2

renifer na paznokciach
puro.nails

#3

beżowy manicure
puro.nails

#4

czarne paznokcie ze srebrem
puro.nails

#5

srebrne zimowe paznokcie
aleksandra_jaworskaa

#6

Paznokcie na swieta
Barbrafeszyn

#7

paznokcie brudny róż
puro.nails

#8

paznokcie na święta
nails_by_evelyn9

#9

listki na pazurkach
paula.nailsart

#10

śniezynka manicure
marcipazur

Jak myślisz, jakie stylizacje paznokci będą najpopularniejsze w grudniu?

Wyszukiwarka inspiracji

Nie trać czasu i zajrzyj do naszej wyszukiwarki inspiracji, żeby odnaleźć wszystkie zdjęcia, które znalazły się w naszych wcześniejszych Artykułach. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz swoją ulubioną stylizację paznokci. Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu.

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie październik