Top paznokcie Październik – modne stylizacje miesiąca

Top stylizacje minionego miesiąca – modne paznokcie Październik. Prace polskich stylistów paznokci, które cieszyły się największą popularnością na naszym Instagramie. Sprawdź jakie paznokcie pokochały klientki!

Modne jesienne paznokcie – Październik

W październiku na paznokciach zagościła prawdziwa złota Jesień! Piękne malownicze wzory i kolory zaczęły zdobić jesienny manicure. W tym miesiącu popularne stały się ciemniejsze i stonowane odcienie lakierów hybrydowych, a także jasne pastele. Na paznokciach dominowały kolory takie jak: brąz, beż, musztarda i czerwień, a prawdziwym hitem były paznokcie z listkami. Pod koniec miesiąca nie mogło również zabraknąć Halloweenowych stylizacji.

Zobacz również -> Liście na paznokciach, modne jesienne zdobienie <-

TOP 5 najpopularniejszych stylizacji paznokci z naszego Instagrama 

puro.nails

paula.nailsart

Amanda. sudolll

ewiloving.nails

paula.nailsart

Galeria zdjęć

stylizacje paznokci, które także zyskały ogromną liczbę polubień i wyświetleń. Zwróć uwagę na to jak piękna może być jesień na naszych dłoniach.

Modne Paznokcie Październik 2021

modne pazurki październik
patrizianails_
paznokcie jesień zima 2021 2022
puro.nails
matowe krótkie manicure
amanda.sudolll
modne paznokcie na jesień zima
nailsbypaulin
manicure z listkami
paula.nailsart

Zobacz również ->Sweterek na paznokciach – Jesień Zima 2021 <-

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie #polskiepaznokcie. Dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie październik