Perłowe paznokcie czyli glazed donut nails!

Paznokcie w stylu „glazed donut” stały się viralem i są totalnym hitem tegorocznej jesieni! Perłowy manicure został stworzony dla fanek minimalizmu, które stawiają na prostotę i delikatność. Perłowe paznokcie zachwycą nawet te najbardziej wymagające klientki.

Perłowe paznokcie – „glazed donut nails” czyli jakie?

Manicure z perłowym połyskiem stał się totalnym hitem po tym jak został zaprezentowany przez supermodelkę Hailey Bieber na Met Gali 2022. Kobiety na całym świecie zapragnęły mieć takie same paznokcie jak ona. Co ważne, perłowe paznokcie w stylu Hailey Bieber są niezwykle proste do wykonania i możesz wykonać je sama w zaciszu domowym!

perłowe paznokcie glazed donut
nailed_it_capemaynj

Jak zrobić manicure z perłowym połyskiem?

Dla uzyskania najlepszego efektu zaopatrz się w półtransparentny lakier hybrydowy lub bazę hybrydową, pyłek z efektem syrenki oraz Top no wipe. Warto wybrać produkt w mlecznym kolorze lub odcieniach nude przeznaczonych do typowego frencha. Przygotuj odpowiednio płytkę paznokcia do wykonania stylizacji, a następnie zaaplikuj bazę hybrydową. Po jej utwardzeniu nałóż na paznokcie Top no wipe i ponownie umieść dłoń w lampie. Następnie wetrzyj w utwardzony top pyłek za pomocą pacynki lub palcem, aby uzyskać efekt tłustej, mieniącej się poświaty. Aby utrwalić manicure ponownie nałóż na paznokcie błyszczący Top no wipe i wysusz go w lampie UV/LED. Perłowe paznokcie obronią się same i nie potrzebują dodatkowych zdobień ale jeśli lubisz eksperymentować możesz również dodać delikatne zdobienia.

Inspiracje na perłowe paznokcie

perłowe paznokcie glazed donut
vviki.mani
glazed donut nails
paula.nailsart; Fancy Violet CZ
perłowe paznokcie
malowana_lala_official
glazed donut nails
nails_by_evelyn9
paula.nailsart

Wyszukiwarka inspiracji 

Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób wyszukać inspiracje paznokci według określonych przez Ciebie filtrów.

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

perłowe paznokcie glazed donut

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/homemade.shellac.nails/?hl=pl