Skóra muśnięta słońcem bez opalania – sprawdź, jak to zrobić!

Nie przepadasz za kąpielami słonecznymi, a chciałabyś, aby Twoja skóra nabrała brązowego kolorytu? Dzięki profesjonalnym kosmetykom, możesz szybko osiągnąć ten efekt! Zwróć uwagę na masła brązujące, które są świetną alternatywą dla opalania. To doskonały sposób na  uzyskanie zdrowej opalenizny – bez narażania skóry na bezpośredni kontakt z promieniami UV.

Masło brązujące do ciała – natychmiastowy efekt

Na satysfakcjonujące efekty kąpieli słonecznej zazwyczaj trzeba czekać kilka dni. Tymczasem masło brązujące do ciała już po pierwszym zastosowaniu zapewnia natychmiastowe rezultaty. Jak działa w praktyce? Wystarczy rozsmarować na skórze niewielką ilość, aby od razu stała się bardziej rozświetlona i nabrała atrakcyjnego kolorytu.

Kosmetyk jest świetną alternatywą dla osób, które są skłonne do zaczerwienień i reakcji alergicznych pod wpływem słońca. Dzięki niemu można uzyskać atrakcyjną opaleniznę nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Warto podkreślić, że masło dobrze się rozsmarowuje, co dodatkowo pomaga uzyskać równomierny koloryt.

Bierz masło do ciała – zapomnij o szkodliwym opalaniu

Czy wiesz, że częste kąpiele słoneczne mają bardzo negatywny wpływ na Twoją skórę? Promieniowanie UV-B bezpośrednio wnika w jej najgłębsze warstwy, co powoduje uszkodzenie włókien kolagenowych. Tym samym skóra z czasem traci swoją elastyczność.

Niewiele osób wie, że pod wpływem słońca zwiększa się wydzielanie sebum, co sprzyja powstawaniu zaskórników i zmian trądzikowych. Dodatkowo częsta ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest jedną z głównych przyczyn powstawania nieestetycznych przebarwień. Brązujące masło do ciała stanowi zatem o wiele zdrowszy sposób na uzyskanie atrakcyjnego kolorytu skóry niż opalanie.

Skóra muśnięta słońcem

Efekt rozświetlenia i głębokie odżywienie skóry

Kosmetyki dobrej jakości często działają wielotorowo, dogłębnie pielęgnując skórę. Przykładem są masła na bazie naturalnych komponentów, które zapewniają efekt odmładzania, nawilżają, a przy tym stymulują procesy regeneracyjne. Również kosmetyki brązujące wyróżniają się kompleksowym działaniem. Nie tylko pozwalają zadbać o atrakcyjny, lekko brązowy koloryt skóry, ale także znakomicie ją pielęgnują.

Warto zdecydować się na preparat na bazie oleju z moringi i masła z nasion mango, który wykazuje wyjątkową skuteczność, jako kosmetyk chroniący przed nadmiernym wysuszeniem. Specjalnie dobrany skład wpływa na dogłębne nawilżenie, dodatkowo dostarczając skórze kompleks witamin i minerałów. Tego typu balsamy i masła brązujące do ciała śmiało mogą być stosowane także po kąpielach słonecznych, ponieważ skutecznie przeciwdziałają utracie wody.

 

Artykuł zewnętrzny Cuccio.pl Zdjęcia umieszczone w artykule należą do właściciela marki.