Wzory paznokci na lato – Ten manicure to hit wakacji

Kolorowe, szalone wzory paznokci są hitem tegorocznych wakacji! Sprawdź nasze propozycje na nietuzinkowy letni manicure.

Modne wakacyjne wzory paznokci

Nieregularne, zakręcone linie w różnych konfiguracjach to sposób na prosty i niezwykle efektowny manicure.  Nierzadko dobór odpowiednich kolorów stanowi nie lada wyzwanie, dlatego jeśli ciągle się zastanawiasz po jakie lakiery sięgnąć, sprawdź nasze propozycje poniżej.

Kolorowe wzory paznokci to hit sezonu

Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć

wzory paznokci lato
Charbonne 44, 190, 107, 231, 236, zdjęcie paula.nailsart
wzory paznokci lato
Charbonne 202, 205, 207, 211; zdjęcie paula.nailsart

Modne wzory paznokci na lato

Poniżej, kilka inspiracji na fantazyjny manicure, który idealnie sprawdzi się podczas gorących letnich dni. Abstrakcyjne wzory są teraz na topie, a co najważniejsze, nie musisz się już martwić czy namalowałaś prostą linię! Teraz zawijaski w wielu różnych wariantach robią prawdziwą furorę!

paznokcie lato
monika__nails
neonowe paznokcie
p.bednarska_indigo

Jaskrawe, neonowe kolory hybryd to zawsze świetny wybór na wakacyjny manicure. Możesz też postawić na delikatniejsze, pastelowe barwy, które również zachwycają o tej porze roku.

wzory paznokci na lato
Cosmetics Zone 916, 917, 918, 920, 921. zdjęcie: paula.nailsart
fioletowy manicure
puro.nails; Charbonne 234, 160, 190
wzory paznokci
martuell.a
paznokcie lato neon
paula.nailsart; lakiery Charbonne: 16, 203, 205, 210, 234, baza extension glitter gold

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie październik