Świąteczne paznokcie sweterek — tak je zrobisz

Paznokcie sweterkowe świąteczne to hit sezonów jesienno-zimowych, ale nie tylko. Styl ten skradł serca kobiet i do dzisiaj jest chętnie wykorzystywany w kolejnych manicure. Wbrew pozorom paznokcie świąteczne sweterkowe nie są skomplikowane w wykonaniu, ale istnieje pewien produkt, który znacznie usprawni i ułatwi pracę nad stylizacją. Chcesz wiedzieć, jak się robi sweterek na paznokciach? Czytaj dalej!

Co jest potrzebne, aby wykonać paznokcie świąteczne sweterek?

Świąteczne paznokcie sweterek będą trwałe i estetyczne, jeżeli pracuje się z lakierami hybrydowymi. Kolorystyka jest dowolna, aczkolwiek we współczesnych trendach królują beże, brązy i szarości. Warto jednak pamiętać, że okres świąteczny kojarzy się głównie z zielenią i czerwienią, stąd też popularność paznokci bordowych. Sweterek w tym przypadku wygląda bardzo efektownie.

Oprócz lakieru hybrydowego istotna jest także baza i top, sonda do zdobień, którą wykonuje się unikalny wzór, a także pędzelek i lampa UV.

Świąteczne paznokcie sweterek — krok po kroku

Jeżeli paznokcie świąteczne „sweterek” wykonuje się lakierem hybrydowym dostępnym w ofercie marki Victoria Vynn, należy zacząć od typowego przygotowania płytki paznokcia do stylizacji. Następnie kładzie się dwie warstwy dowolnego koloru. Zawsze modny będzie sweterek na czerwonych paznokciach. Następnie całość utrwala się za pomocą lampy.

W przypadku użycia klasycznego lakieru należy pomalować dłonie dwiema warstwami i poczekać aż wyschną.

Później pędzelkiem maluje się romby wzdłuż płytki tym samym lakierem, a w ich środku i po bokach sondą robi się kropkę. W zależności od rodzaju lakieru należy wzór albo utrwalić, albo poczekać aż wyschnie.

Przy wykonywaniu czerwonych paznokci „sweterek”, niezależnie od użytego lakieru istotny jest top. Ominięcie utrwalacza sprawi, że wzór będzie się wycierać. Na koniec stylizację należy przemyć cleanerem.

Skuteczny sposób na trwały czerwony sweterek. Paznokcie cieszące oko na długie tygodnie

Tworzenie wzoru na sweterkowych paznokciach może być żmudne. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, który usprawni proces tworzenia wypukleń i przejść kolorystycznych, czyli  akrylowy proszek do zdobień paznokci Acrilic Powder marki Victoria Vynn. Jest to transparentny i miałki produkt, który perfekcyjnie przylega do światłoutwardzalnych topów i lakierów hybrydowych oraz żeli do paznokci. Łatwo i szybko się go nanosi, a manicure wykonany z jego użyciem jest trwały, wytrzymały i perfekcyjnie wykończony. Należy pamiętać, że produkt ten nakłada się przed utwardzeniem stylizacji.

Jak widać, wykonanie świątecznego sweterka na paznokciach nie musi być trudne. Dzięki instrukcji krok po kroku oraz użyciu pudru do zdobień od Victoria Vynn ma się gwarancję idealnego manicure.

Artykuł sponsorowany