Idealne paznokcie na Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej a Tobie nadal brakuje pomysłu na manicure? Dobrze trafiłaś, bo właśnie w tym artykule znajdziesz wiele nietuzinkowych inspiracji, które pomogą Ci wyczarować idealne paznokcie na święta.

Niech świąteczny klimat zagości na Twoich paznokciach

Ten szczególny czas jakim są Święta Bożego Narodzenia jest długo wyczekiwany nie tylko przez najmłodszych ale także i dorosłych. Niesie on ze sobą wiele tradycji i symboli. Niektórym osobom najwięcej przyjemności sprawiają już same przygotowania do Świąt w postaci zakupów, przystrajania domu czy ubierania choinki. Witryny sklepowe nigdy nie zawodzą, a świąteczne ekspozycje są zauważalne już w listopadzie. Wśród nich znajdziesz wiele inspiracji, które możesz wykorzystać do wykonania swojego manicure. Paznokcie na święta powinny odzwierciedlać klimat świąt i zawierać te elementy, które będą nam się z nimi kojarzyć. W przypadku kolorów tutaj definitywnie króluje czerwień i butelkowa zieleń. Na paznokciach nie może zabraknąć mieniących się elementów, a do ich wykonania możesz wykorzystać zwykły brokat lub lakiery hybrydowe czy top z drobinkami.

paznokcie na święta
IG: paula.nailsart

 

Zobacz również -> Modne inspiracje na świąteczne paznokcie <-

Paznokcie na święta – poznaj nasze inspiracje

Pomysły na świąteczne paznokcie z Instagrama wykonane przez polskie stylistki paznokci

paznokcie na święta
IG: grabowska_nailss
paznokcie na święta
IG: monimani_monika_maslanka
paznokcie na święta
IG: puro.nails

Renifery, skrzaty, choinki, śnieżynki, bombki i gwiazdki na niebie to najczęściej wybierane zdobienia paznokci w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

christmas nails
IG: paznokcie_malami
christmas nails
IG: nails_by_evelyn9
zielone paznokcie z brokatem
IG:
katarzyna_cielusiak

Wyszukiwarka inspiracji 

Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób wyszukać inspiracje paznokci według określonych przez Ciebie filtrów.

Instagram

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

śnieżynki na paznokciach

Zdjęcie główne: puro.nails (https://www.instagram.com/puro.nails)