Pomysły na walentynkowy manicure

Walentynki, inaczej mówiąc dzień zakochanych, to czas pełen miłości i zachwytu, w którym skupiamy się na bliskości ze swoją drugą połówką. Dzień ten zdecydowanie warto celebrować. Wykonując swój walentynkowy manicure, daj się ponieść miłosnym symbolom i dekoracjom. Nie bój się żywych, krwistych kolorów i fikcyjnych zdobień. To wyjątkowa okazja, aby wyczarować na swoich dłoniach coś niezwykłego i przykuwającego uwagę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy garść inspiracji na miłosne stylizacje paznokci, które są niezwykle modne w tym sezonie.

walentynkowy manicure
IG: nails_by_evelyn9

Walentynkowy manicure dla zakochanych

W tym artykule podpowiadamy jaki manicure wybrać na walentynki. Jeśli nie lubisz bogatych zdobień postaw na klasyczną czerwień. Nie da się jednak ukryć, że w tym okresie na paznokciach królują różnego rodzaju miłosne ozdoby, na przykład w postaci serduszek. Warto zatem dodać chociażby niewielki akcent do stylizacji, który odmieni twój manicure, nada mu wyjątkowości oraz idealnie wpisze się w walentynkowy klimat.

walentynkowy  manicure
IG: puro.nails

Inspiracje na walentynkowy manicure

Poniżej prezentujemy kilka niezwykłych inspiracji najlepszych stylistek paznokci z Polski, które znaleźliśmy na Instagramie. Sprawdź jakie paznokcie są teraz modne i które kolory ze sobą łączyć, aby uzyskać efektowny manicure.

walentynkowy manicure
IG: paula.nailsart; A002 Be my rose, 707 Mist Merino Cosmetics Zone
jasne paznokcie
IG: malowana_lala_official
walentynkowy manicure
IG: paula.nailsart; 258 Royal Purple
085 Silver Patina Cosmetics Zone
IG:
katarzynasolarz_beauty
czerwone paznokcie
IG: paula.nailsart; Charbonne 255, 258
IG: paznokciewkolorzemarzen

Wyszukiwarka inspiracji

Nie trać czasu i zajrzyj do naszej wyszukiwarki inspiracji, żeby odnaleźć wszystkie zdjęcia, które znalazły się w naszych wcześniejszych Artykułach. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz swoją ulubioną stylizację paznokci. Kliknij w sekcję „Galeria”, aby odkryć najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu.

Instagram 

Codziennie przeglądamy Wasze profile na Instagramie w poszukiwaniu najpiękniejszych stylizacji paznokci. Dziękujemy za wszystkie oznaczenia w postach i dodawanie w opisie zdjęcia #polskiepaznokcie, dzięki temu Wasze prace stają się dla nas dużo lepiej widoczne. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, abyśmy umieścili Twoje prace w naszych mediach społecznościowych, oznacz nas na Instagramie polskiepaznokcie

Sprawdź również nasze aktualne kody rabatowe.

Najpiękniejsze polskie paznokcie w jednym miejscu. 

paznokcie na walentynki

Zdjęcie główne: IG: puro.nails